Ірина Борзова: Через продовження війни ветеранів в Україні стає все більше, тому потрібно пришвидшувати всі процеси у профільному міністерстві

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
07 лютого 2024, 19:24

 

Верховна Рада підтримала постанову про відставку Юлії Лапутіної з посади міністра у справах ветеранів України. На жаль, останнім часом робота Міністерства не враховувала реальні проблеми наших ветеранів, ветеранської спільноти, громадських організацій, родин ветеранів і взагалі суспільства, тому ця ситуація має бути виправлена.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу» Ірина Борзова.

«У роботі Міністерства у справах ветеранів першочергово в центрі уваги має бути людина, яка воювала, яка захищала територію держави та незалежність України. Коли ветерани потребують допомоги від держави у різних сферах життєдіяльності, то Міністерство повинно координувати роботу з Мінсоцполітики, МОЗ, об’єднувати регіони, виконавчу владу, громади, адже наші ветерани повертаються саме в громади», - зазначила парламентарій.

За її словами, сьогодні українці, на жаль, стикаються із проблемами, бюрократією, надскладною процедурою для ветеранів у напрямку повернення до цивільного життя.

«Ветерани не повинні мати проблем, а повинні мати підтримку щодо оформлення документів, лікування, отримання соціальних послуг, отримання різних статусів для подальшого життя у громадах. Важливо не забувати, що через продовження повномасштабної війни ветеранів в Україні стає все більше», - підкреслила народна депутатка.

Вона додала, що наразі нова кандидатура на посаду міністра не обговорюється, однак у парламенті є одностайне бачення, що це повинна бути людина саме з кола ветеранів.