Асиметричні сучасні засоби дають можливість проводити найуспішніші операції у Чорному морі, — Роман Костенко

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
07 лютого 2024, 12:11


Те, що Україна показала у знищенні засобів ворога у Чорному морі, - яскравий приклад нової війни. Коли не маючи переваги над ворогом, але використовуючи сучасні засоби, можна завдавати відчутних втрат противнику. Так вважає народний депутат «Голосу», секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Чорне море - один з найуспішніших театрів воєнних дій. Саме тут відбуваються стратегічні речі, де ми за відсутності флоту маємо здобутки. Спочатку темп задала СБУ, а потім його ГУР підхопило», - акцентує представник «Голосу».

Цей новий тон задали українські спецслужби і нові засоби, які має Україна. Таку тенденцію важливо поширювати також на суходолі.

«Це ще раз показує нову концепцію війни - асиметричної війни. Тобто коли ворог має можливості, але за рахунок дій сучасними методами з нашого боку, рф немає ніякої переваги: їх флагман йде на дно на початку повномасштабної війни, уражено десятки їх кораблів сучасних і осучаснених. Наші спецслужби та асиметричні дії сучасними засобами показують, як іде крен війни», - наголошує народний депутат.