Голова Тимчасової спеціальної комісії для підготовки та комплексного врегулювання питань надання соціальних гарантій ветеранам війни, Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих(померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України зустрівся з керівництвом обласного госпіталя для ветеранів війни Кіровоградської області

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
14 грудня 2023, 15:37

 

11 грудня 2023 року відбулася зустріч Голови Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для підготовки та комплексного врегулювання питань надання соціальних гарантій ветеранам війни, Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих(померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі-ТСК) з керівництвом обласного госпіталя для ветеранів війни Кіровоградської області.

Голова ТСК Анатолій Остапенко спілкувався з очільниками області, лікарським складом і захисниками, які проходять лакування, реабілітацію в закладі. Також ознайомився з практичною роботою медичного закладу щодо реабілітації та психологічної адаптації наших воїнів до мирного життя.

Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни є спеціалізованою лікувально-профілактичною установою, що забезпечує багатопрофільну амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну та консультативну медичну допомогу, продовжує впроваджувати сучасні методи лікування та реабілітації.

Обласний госпіталь ветеранів війни Кіровоградщини має 5 відділень: хірургічне, терапевтичне, кардіологічне, неврологічне та реанімаційне і потужну реабілітаційну базу, яку створювали крок за кроком з 2015 року.

У Кіровоградській області нараховується понад 6 504 ветерана війни і на жаль ця цифра постійно зростає.

За підсумками зустрічі можна відмітити, що військовий госпіталь фахово підготовлений до надання допомоги під час військових дій. Заклад забезпечений відповідними медичними препаратами, залучається допомога волонтерів та меценатів. Персонал закладу посилено лікарями з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають досвід роботи в різних умовах, які створює російський агресор на українській землі.

Анатолій Остапенко відмітив належну роботу керівництва області, яке постійно сприяє і допомагає у соціальному захисті, підтримці Захисників і Захисниць. Також зазначив, що необхідно всіляко сприяти у забезпеченні гідного лікування, протезування та життя Захисникам і Захисницям України та дбати про членів їх сімей.

Головуючий наголосив: «Тільки у співпраці можливо зрушити важливі питання та виклики сьогодення. Кожен, хто став на захист суверенітету та територіальної цілісності України отримає гідну підтримку! Це обов’язок кожного, бо сьогодні кожен воює на своєму фронті!»