Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
05 грудня 2023, 14:41

 

Комітет з питань економічного розвитку на засіданні 4 грудня 2023 року розглянув законопроект про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. №9633), яким пропонується віднести до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, його територіальні органи та територіальні органи Пенсійного фонду України, у зв’язку з припиненням діяльності Фонду соціального страхування України та управлінь його виконавчої дирекції. Реалізація акту забезпечить приведення Закону України «Про публічні закупівлі» у відповідність до діючого законодавства, а показником результативності буде узгодженість актів, що надасть змогу однакового застосування цих законів.

За результатами обговорення члени Комітету ухвалили рішення внести проект Закону України про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. №9633) на розгляд Верховної Ради, рекомендувати включити його до порядку денного сесії Верховної Ради України та за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому.

Також було переглянуто рішення Комітету щодо законопроекту про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства та інших законодавчих актів України щодо імплементації Директиви Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу 2019/1023 та запровадження процедур превентивної реструктуризації (реєстр. №10143) і ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного сесії та за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу, скоротивши строк подання пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи наполовину з урахуванням частини першої статті 116 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».

Крім того, було затверджено пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2024 рік.