Пряме спілкування бізнесу з урядовцями та депутатами - найшвидший шлях до корекції державної економічної політики - Дмитро Кисилевський

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
04 грудня 2023, 11:49

 

Заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський разом із Першим віце-прем’єр-міністром України Юлією Свириденко та командою Міністерства економіки України відвідали з робочим візитом індустріальні підприємства України та ознайомилися з позитивними результатами дії так званого «закону про локалізацію» і державних програм підтримки на виробництві - практично на кожному підприємстві є приклади дієвості економічної політики з підтримки українського виробництва.

 «У Черкасах пройшло спілкування представників економічного блоку Уряду та Верховної Ради України з промисловцями регіону, - розповідає Дмитро Кисилевський.

Бізнес мав змогу задати напряму найгарячіші запитання щодо бронювання працівників, ситуації на кордоні з Польщею, умови вступу в ЄС та багато інших. Це важливий формат, який будемо далі розвивати у співпраці з Федерацією роботодавців України.

Такі візити в регіони мають дуже прикладну мету - отримати зворотний зв'язок щодо ключових державних програм підтримки української промисловості. За підсумками відвідин декількох місцевих компаній, а також зустрічі із забудовниками та банкірами області вже стартувала робота з удосконалення процедур отримання підприємцями державної підтримки.

Пряме спілкування урядовців та депутатів з бізнесом - найшвидший шлях до корекції державної економічної політики, зміни акцентів від стимулювання торгівлі й сировинних ринків до переробки й високотехнологічних виробництв.»