Галина Михайлюк: Пряма й особиста комунікація з нашими партнерами у США та американським суспільством загалом є надзвичайно важливою для забезпечення подальшої підтримки України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
02 грудня 2023, 15:16

 
У межах робочого візиту до Сполучених Штатів Америки заступниця Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Галина Михайлюк долучилася до конференції Ради з міжнародних відносин міста Шарлотт у штаті Північна Кароліна за участю Марі Йованович, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні у 2016-2019 роках.

«Війна росії проти України ставить під загрозу глобальну безпеку та мир у кожному куточку світу. Цей беззаперечний факт став центральною темою зустрічі. Представляючи нашу державу, мала нагоду розповісти американській громадськості про досвід українців за останні майже десять років боротьби з російською агресією й майже два роки повномасштабного вторгнення», — повідомила парламентарка. 

Галина Михайлюк зауважила, що  учасники були вражені масштабами завданих росією руйнувань, зокрема, цілеспрямованого знищення житлових будинків, шкіл, дитячих садочків, лікарень й інших цивільних об’єктів, про які не завжди згадують у західних медіа.