Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко провів зустріч з працівниками Міністерства навколишнього середовища Литовської Республіки

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 грудня 2023, 12:36

30 листопада 2023 року наприкінці візиту до Литовської Республіки Голова Комітету Олег Бондаренко на запрошення Міністра навколишнього середовища Литовської Республіки та члена Парламенту Литовської Республіки Сімонаса Гентвіласа відвідав Міністерство навколишнього середовища Литовської Республіки, де не лише долучився до проведення засідання Комітету в режимі відеоконференції, а й зустрівся з працівниками Міністерства, які організували акцію підписання прапору Литовської Республіки з побажаннями найшвидшої перемоги та словами захоплення мужніми діями у непростий для країни і законодавців час.

Вони висловили Голові Комітету, народним депутатам - членам Комітету та всім українцям слова підтримки мужнього духу у протистоянні зі збройною російською агресію, а також спонукання не здаватись, вважати на першочерговість екологічних питань у всіх законодавчих ініціативах відповідно до імплементації положень aquis ЄС в законодавство України.

На прапорі Литовської Республіки зокрема зазначено: «Stay strong! You are resilient and courageous!», «We stand with you during these challenging times!», а також відомий всьому світу слоган «Slava Ukraina!».

А також були висловлені слова гостинного запрошення до Литовської Республіки з надією та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю і обмін досвідом.