Перший віцеспікер Олександр Корнієнко взяв участь у ХХХ засіданні Координаційної ради з реформування державного управління

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
30 листопада 2023, 20:04

 

Засідання відбулося під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. 

Учасники заходу обговорили питання, що стосуються подальшої реалізації реформи державного управління, зокрема, реформування системи оплати праці держслужбовців та класифікацію посад.  

Зі свого боку, Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко акцентував на потребі провести спеціалізоване засідання про реформу публічного управління у контексті Пакету розширення Європейського Союзу. «Адже це наш дороговказ на наступний рік — у ньому присутні мінімум три напрями, що цікавлять українську владу, громадянське суспільство та партнерів. Це питання конкурсів, HRMIS й адмінпроцедури», — наголосив Перший віцеспікер. 

Як член Координаційної ради, він взяв на себе зобов’язання щодо концепції повернення до конкурсів, яку можна буде проговорити потім на всіх рівнях.

За підсумками заходу, учасники домовилися прискорити впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами у державних органах, створити робочу групу щодо упорядкування структур міністерств, доопрацювати, а також надати на затвердження Кабінету Міністрів України схему посадових окладів на посадах державної служби, що враховуватиме проведення класифікації посад.

У заході також взяли участь: народні депутати України, представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Національного агентства з питань державної служби України, Державної аудиторської служби України, Рахункової палати України, громадських організацій та іноземні партнери.