Галина Михайлюк: Наша мета - розширення контактів з американською громадськістю та забезпечення максимальної підтримки України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
30 листопада 2023, 13:45

 

Заступниця Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Галина Михайлюк розпочала свою робочу поїздку до США із продуктивної зустрічі зі Спікером Палати представників штату Північна Кароліна Тімом Муром, який у квітні цього року відвідав Україну, зокрема Київ і Харків.

Місто Шарлотт в штаті Північна Кароліна є потужним фінансовим центром, другим у США після Нью-Йорка. Саме тут розташовані штаб-квартири провідних американських банків і компаній.

«Відповідно, візит має на меті розширення взаємодії з американською громадськістю та забезпечення максимальної підтримки України.

Наше основне завдання – переконати американських партнерів, що продовження активної підтримки України повністю і вкрай необхідне для продовження боротьби. Адже наша боротьба проти російської агресії визначає майбутнє глобальної архітектури безпеки. Тож використовуємо кожну можливість для посилення українсько-американського стратегічного партнерства», – зазначила народна депутатка.