Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний зустрівся із Генеральними директорами Європарламенту з питань інфраструктури та логістики й фінансів

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
30 листопада 2023, 09:10

Під час зустрічі з Директоркою з питань інфраструктури й логістики Європарламенту Ліною Марією Ліннус сторони приділили увагу зміцненню інституційної спроможності Апарату Верховної Ради України, відповідно до сучасних міжнародних стандартів, з урахуванням досвіду Європейського Парламенту. Також партнери обговорили плани зміцнення інституційної спроможності Дослідницької служби, експертних та архівних підрозділів. 

Відповідні пункти взаємодії затверджені у Меморандумі про взаєморозуміння, підписаному Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком та Президенткою Європейського Парламенту Робертою Мецолою напередодні. 

Під час зустрічі Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний ознайомився з досвідом роботи у частині безперервного забезпечення діяльності Європарламенту у Брюсселі, Страсбурзі та Люксембурзі, а також роботою інформаційних офісів у державах-членах тощо. 

Особливий акцент сторони зробили на вивченні досвіду безперервного функціонування в умовах дії воєнного стану Українського Парламенту та врахуванні його досвіду у діяльності Європейського та національних  парламентів.

Також Керівник Апарату Верховної Ради України провів зустріч із Директором із питань фінансів Європейського Парламенту Дідьє Клеті. Сторони обговорили питання планування й використання бюджету, контроль за його виконанням, порядок компенсаційних виплат та домовилися підтримувати постійний звʼязок із метою впровадження найкращих практик.