Перший віцеспікер Олександр Корнієнко розповів молодим лідерам про діяльність Парламенту України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
29 листопада 2023, 15:24

  

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко взяв участь у Форумі державотворення «Софія Київська» від Української академії лідерства.

Насамперед Олександр Корнієнко зауважив, що має власну символічну історію з Українською академією лідерства. «Це був мій останній великий соціальний проект, що полягав у проведенні лекцій із тренерської майстерності для студентів перед наступним етапом життя — політикою. І саме енергія Академії багато у чому мене надихнула», — наголосив він.  

Під час свого виступу Перший віцеспікер акцентував на ряді важливих питань — війна та перемога, євроінтеграційний шлях і міжпарламентська дипломатія. 

Водночас Олександр Корнієнко поділився власним досвідом роботи з країнами незахідного світу. «Для нас важливо, щоби кількість підтримки на міжнародних аренах, зокрема Генасамблеї ООН, зростала», — акцентував він, додавши, що це є частиною справедливої перемоги та відповідальності агресора за всі свої злочини на території незалежної держави.  

Окрім того, Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосив на потребі оновлення дипломатичних кадрів. «Загалом це перспективна історія — країні потрібна молодь, яка працюватиме на державній службі не лише всередині країни, а й у міжнародному просторі, зокрема, в Євросоюзі», — зауважив він. 

«Сьогодні молодь може дуже багато робити для перемоги — від своїх соціальних мереж до розвитку, навчання й здобування нових навичок. Саме зараз як ніколи важливо, щоби молоде покоління долучалося до державотворення у широкому сенсі», — зазначив Олександр Корнієнко. 

Насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосив, що у молодого покоління зараз гарний етап, на якому «важливо ставати тим, ким вони є, щоби бути тим, ким вони хочуть»: «Усі ви перебуваєте в унікальному середовищі можливостей. Використовуйте їх та дійте! Ви потрібні своїй державі». 

Довідково. Українська Академія Лідерства — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячна формаційна програма для випускників середніх шкіл, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку. Академія заснована у 2015 році й нині налічує 1260 випускників.