У Комітеті з питань економічного розвитку відбулося обговорення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стимулювання розвитку нафтогазовидобувної галузі

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
28 листопада 2023, 13:48

 

Продовжується робота над підготовкою до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стимулювання розвитку нафтогазовидобувної галузі (реєстр. №4344), положення якого спрямовані на удосконалення нормативно-правового регулювання порядку укладення угод про розподіл продукції.

В рамках зазначеної підготовки голова підкомітету з питань регуляторної політики Ганна Лічман  провела 27 листопада 2023 року чергову робочу нараду за участю представників органів державної влади, інвесторів, громадських організацій, бізнесу та інших стейкхолдерів.

Нарада була присвячена обговоренню пропозицій і поправок, які надійшли до статті 7 Закону України «Про угоди про розподіл продукції», що врегульовують питання проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл продукції. Зокрема, учасниками наради було опрацьовано положення щодо визначення умов конкурсу на укладення угоди про розподіл продукції, кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, розміру інвестицій тощо.

За результатами зустрічі було заплановано проведення низки робочих зустрічей з метою подальшого обговорення внесених пропозицій та напрацювання узгодженої редакції законопроекту.