Вдячні Сенату Бельгії за ухвалення резолюції із засудженням викрадення українських дітей росією, — Віцеспікерка Олена Кондратюк

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
27 листопада 2023, 12:27

 

Сенат Королівства Бельгія переконливою більшістю затвердив резолюцію із засудженням незаконної депортації українських дітей країною-агресором та окупантом росією. 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк висловила вдячність Голові Сенату Королівства Бельгія Стефані ДʼОз за лідерство в адвокації цієї резолюції. Очільниця Сенату Бельгії невідкладно підписала ухвалений документ прямо у потязі, дорогою в Україну.

«Жінки-спікерки парламентів країн Євросоюзу обʼєднуються заради звільнення українських дітей, викрадених рф», — зауважила Віцеспікерка Верховної Ради України. 

Олена Кондратюк повідомила, що Стефані ДʼОз визначила питання повернення українських дітей одним зі своїх особистих пріоритетів, на чому акцентувала під час виступу у Верховній Раді України у суботу, 25 листопада. 

«Наша робоча міжпарламентська група працює. А я вважаю, що моя роль полягає у тому, щоби повернути дітей, саме цих викрадених дітей, додому. Від самого початку навали ми думаємо про те, що ніхто не може мовчати, не повинен мовчати, всі в Європі, у світі мають підтримати вас. Якщо є якісь добрі серця у цьому світі, а їх чимало, то ми всі разом маємо зробити, що у наших силах, щоби повернути цих дітей додому. І коли ми їх повернемо, ми маємо дати їм мир, добробут, безпеку, ми маємо дати їм світ без війни, світ без путіна», — наголосила Стефані ДʼОз, виступаючи за трибуною Українського Парламенту. 

«Саме такий світ ми маємо разом вибороти для українських дітей, які постраждали й втратили щасливе й мирне дитинство через розвʼязану путіним та російською федерацією війну», — акцентувала, зі свого боку, Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.