Руслан Стефанчук: Верховна Рада України вкотре наголосила на незворотності трансформації України для виконання всіх вимог для набуття повноправного членства в ЄС і НАТО

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 листопада 2023, 17:41


«Членство України в Європейському Союзі й НАТО стане найкращою даниною пам`яті учасників Революції Гідності та воїнів, які загинули у боротьбі з маріонетковим режимом в. януковича й російським нацистським тоталітарним режимом», — наголосив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, повідомивши про прийняття Парламентом України Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з десятою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності (реєстр. №10269). 

Спікер Парламенту України акцентував, що Герої Небесної Сотні поклали свої життя, захищаючи свободу, водночас захисники й захисниці України, боронячи Україну від російської неспровокованої та невиправданої збройної агресії, щодня віддають життя в ім`я ідеалів демократії, свободи і європейського майбутнього України. 

«Ми боролися та боремося за наше вільне майбутнє. І сьогодні Верховна Рада України вкотре наголосила на незворотності трансформації України для виконання всіх вимог, необхідних для набуття повноправного членства в ЄС і НАТО», — зазначив він. 

Насамкінець Руслан Стефанчук зауважив, що Верховна Рада України закликала міжнародне співтовариство до посилення військової, економічної, фінансової, гуманітарної допомоги Україні з метою щонайшвидшого відновлення територіальної цілісності України, виведення російських військ із нашої території та відновлення миру на європейському континенті.