Євгенія Кравчук: 10 років тому членство у ЄС було мрією і метою, а зараз це реальність, до якої ми робимо конкретні кроки

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 листопада 2023, 17:32

У День гідності та свободи у своїй заяві український парламент не тільки відзначив героїзм Небесної Сотні, а й сотень тисяч людей, які були на Євромайдані, мільйонів громадян, які 10 років тому виступили проти відмови від європейського майбутнього.

Про це заявила народна депутатка, заступниця голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, членкиня постійної делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук.

«Постановою №10269 Верховна Рада відзначила героїзм українців, які виступили за євроінтеграцію України, проти відмови від європейського майбутнього. Одночасно парламент підтвердив незворотність руху до європейської інтеграції, до членства в НАТО. Саме це є висловленням поваги до героїв Євромайдану», - зазначила політикиня.

Вона додала, що Верховна Рада однозначно виконає умови Єврокомісії, а після відкриття переговорів про членство у ЄС оперативно виконуватиме свою частину роботи.

«Якщо 10 років тому членство у Європейському Союзі було мрією і метою, то зараз, у 2023 році, – це реальність, до якої ми робимо конкретні кроки й маємо план, як досягнути членства в ЄС. Це вибір нашого народу і повернення до європейської родини», - підкреслила народна депутатка.