Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо виробництва та трансляції соціального продукту

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 листопада 2023, 10:00

Комітет на засіданні 20 листопада цього року розглянув проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про медіа» щодо виробництва та трансляції соціального продукту» (реєстр. №10141, поданий народним депутатом України Гривком С. Д.).

Мета законопроекту - поширення серед населення України за допомогою аудіовізуального медіа суспільно корисної інформації, спрямованої на розвиток особистості та суспільства; популяризація ідей утвердження в суспільстві людяності та справедливості, необхідності ведення здорового способу життя, підтримки сімейних цінностей.

Законопроектом пропонується визначити поняття «соціальний продукт»; встановити обов’язок суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа щороку за рахунок власних коштів здійснювати виробництво соціального продукту у кількості не менше 10 одиниць аудіовізуальних творів тривалістю не менше, ніж 2 хвилини кожний, а також здійснювати трансляцію кожної одиниці власновиробленого соціального продукту не менше, ніж двадцять чотири рази щороку; наділити Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення новим повноваженням щодо розробки та затвердження вимог до соціального продукту та встановлення порядку його трансляції.

Детальніше тут: https://komsport.rada.gov.ua/news/main_news/76362.html