Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав проєкт Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з десятою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
20 листопада 2023, 10:35

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні 20 листопада 2023 року розглянув проєкт Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з десятою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності (реєстр. №10269).

Як йдеться у пояснювальній записці до проєкту Постанови, її прийняття і схвалення доданої до неї Заяви необхідне для визначення історичної, міжнародної, державницької, політичної, соціальної ролі Євромайдану та подій Революції Гідності, для наголошення на становленні України як демократичної держави, для підкреслення прагнення України до набуття нею повноправного членства в Європейському Союзі і НАТО, для здійснення подальших кроків по реалізації європейських демократичних цінностей.

Комітет рекомендує Парламенту ухвалити проєкт Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з десятою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності за основу та в цілому.