Вітання Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк із Міжнародним днем студента

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
17 листопада 2023, 16:30


Від початку повномасштабного вторгнення, тримаю прямий зв'язок з нашою студентською молоддю!

Приїздила в гості, спілкувалася та розповідала про роботу Верховної Ради у воєнний час студентам Національного університету «Острозька академія», Львівського національного університету ім. Франка, Одеського національного університету імені Мечникова, курсантам Одеського військово-морського ліцею ім. Безкоровайного.

Всюди, де я була, бачила в очах нашої молоді і відчувала велику віру — віру в Україну і в нашу Перемогу! Відчувала бажання залишатися тут, допомагати країні та своїй громаді у ці непрості часи. Наша студентська молодь активно волонтерить для ЗСУ, організовує збори та плете маскувальні сітки. Є й ті, хто зараз на фронті у лавах Сил оборони героїчно захищає нашу Батьківщину від ворога.

Пишаюся готовністю нашої студентської молоді боронити свою державу, активно долучатися до повоєнного відновлення й відбудови України, використовуючи всі свої знання та навички, здобуті під час навчання, стажування та служби у війську.

Ми не втрачаємо оптимізму та віри у таку чудову українську молодь, а отже в України є майбутнє!

Бажаю всім студентам і студенткам успіхів, натхнення, впевненості у власних силах, можливостей для самореалізації та найголовнішого — Перемоги!