Перший віцеспікер Олександр Корнієнко нагородив грамотами Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом медичних працівників

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
17 листопада 2023, 14:46

  

«Медичні працівники щоденно борються за кожне життя, зокрема — наших військових», — наголосив насамперед Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час нагородження грамотами за заслуги перед Українським народом головного лікаря та його заступника, а також старшу медичну сестру однієї з медичних установ. 

 

«Вдячні нашим медикам за професіоналізм, роботу й віру у наших хлопців і дівчат! Коли ми переможемо та відновлюватимемо мирне життя, український досвід та унікальна експертиза у провідних питаннях, зокрема, протезування та відновлення, знадобляться не в останню чергу, щоби вибудовувати наступні етапи розвитку медицини у світі», — зауважив він, додавши, що на цьому також наголошують міжнародні партнери: «Є практики реабілітації та протезування військового, коли за кордоном відмовляли, але саме у нашій країні змогли це зробити». 

 

Окрім того, Олександр Корнієнко зазначив, що на прикладі видно десятки тисяч врятованих людей, які знову можуть ходити, повертатися у стрій чи до цивільного життя. «Ми, як держава, намагаємося підтримувати високий рівень галузі», — акцентував він. 

 

Водночас Перший віцеспікер відвідав відділення, де надають медичну допомогу військовослужбовцям й особисто поспілкувався з нашими бійцями з Мар’їнки, Бахмута та Авдіївки, які мужньо стоять за Україну — її народ і вільне майбутнє у незалежних кордонах: «Почув історії Героїв, які приголомшують своєю хоробрістю та силою». 

 Насамкінець Олександр Корнієнко висловив вдячність усім, хто у цих умовах наближає перемогу та робить усе для держави та українців.