Давид Арахамія: Чим сильнішою Україна буде на полі бою, тим безпечнішим буде світ

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
24 жовтня 2023, 09:27

  

Члени парламентської Тимчасової слідчої комісії з питань моніторингу міжнародної допомоги цього тижня працюють у США. У межах робочої поїздки будуть проведені десятки зустрічей із тими впливовими особами, від яких залежить продовження підтримки України.

Про це розповів народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Цього тижня працюємо у США разом із колегами по ТСК з питань моніторингу міжнародної допомоги. Заплановані десятки зустрічей із ключовими особами, які впливають на рішення щодо підтримки України. Минулого тижня українські військові вчергове довели, що допомога союзників використовується нами дуже ефективно», - зазначив парламентарій.

За його словами, кожен долар американських платників податків, спрямований на підтримку України, є інвестицією у відновлення глобального порядку, що ґрунтується на міжнародному праві.

«Ми бачимо, що російська агресія заохочує до насильства різні терористичні режими, тому чим сильнішою Україна буде на полі бою, тим безпечнішим буде світ», - переконаний народний депутат.