У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбулася робоча зустріч з обговорення законопроекту про упаковку та відходи упаковки

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
02 жовтня 2023, 15:37

 

2 жовтня 2023 року під головуванням Бондаренка О.В., Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, в режимі відеоконференції проведено робочу зустріч, спрямовану на обговорення основних положень проекту Закону про упаковку та відходи упаковки (реєстр. №10066), поданого Кабінетом Міністрів.

В робочій зустрічі взяли участь понад 60 учасників, зокрема члени Комітету з питань екологічної політики та природокористування, представники Міндовкілля, Мінінфраструктури, асоціацій місцевого самоврядування, громадських об’єднань та організацій, а також бізнесу.

Робоча зустріч розпочалася з представлення Киреєєвою В.С., заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів, основних ідей та мети розроблення законопроекту та короткої характеристики його основних положень.

Загалом в обговоренні проекту Закону про упаковку та відходи упаковки (реєстр. №10066) взяли участь представники Американської торговельної палати в Україні, Асоціації рітейлерів України, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації міст України та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад, громадської спілки «Український альянс Нуль відходів», Асоціації управління відходами, громадської спілки «Український фуд-ритейл альянс».

Водночас свою позицію стосовно законопроекту висловили Слабий В.Г., голова виконавчого комітету Української Пакувально-Екологічної Коаліції «УкрПЕК», та Тимочко Т.В., голова громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга».

Подані зауваження та пропозиції до проекту Закону про упаковку та відходи упаковки (реєстр. №10066) за можливості можуть бути враховані при його підготовці Комітетом для розгляду Верховною Радою України в першому читанні.