Віцеспікерка Олена Кондратюк разом із народними депутатами та Апаратом Верховної Ради України вшанували пам'ять захисників і захисниць України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 жовтня 2023, 13:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк вшанувала пам'ять захисників і захисниць України біля Стіни Пам'яті на Михайлівській площі у Києві.

Вона відзначила, що сьогодні багато киян разом із дітьми несуть квіти, свічки та фотографії до Стіни Пам'яті на Михайлівській площі, згадуючи полеглих оборонців України — своїх чоловіків, дружин, батьків, рідних та близьких. 

«Маємо завжди пам'ятати про надважку ціну кожного метра звільненої від окупантів української землі, кожного деокупованого селища та міста, за які сплачено життям і кров'ю найкращих, найхоробріших людей країни. Вічна шана і пам'ять всім, хто віддав життя за свободу, незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», — наголосила Віцеспікерка Олена Кондратюк.

У церемонії покладання квітів до Стіни Пам’яті також взяли участь представники парламентських фракцій, голови Комітетів і представники Апарату Верховної Ради України.