Засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
03 жовтня 2023, 11:00

Комітет Верховної Ради України  з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведе чергове засідання в режимі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання праці домашніх працівників (реєстр. № 5695), друге читання.

Попередній розгляд:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо цифровізації набуття статусу учасника бойових дій в умовах воєнного стану (реєстр. № 9681, н.д. Порошенко П. та інші);

про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо процедури надання статусів ветеранам (реєстр. № 9681-1, н.д. Третьякова Г.).

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. № 9632, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. № 9633, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 141 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо соціального страхування (реєстр. № 9634, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. № 9660, Кабінет Міністрів України).

Питання, що розглядаються в порядку контролю:

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: «Про стан виконання абзацу четвертого підпункту 4 пункту 9 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII від 03.10.2017», затверджених рішенням Комітету від 5 квітня 2023 року.