Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув законопроект про Державний бюджет України на 2024 рік

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
27 вересня 2023, 16:37

 

27.09.2023 у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування. У засіданні взяли участь народні депутати, працівники секретаріату, керівники та представники центральних органів виконавчої влади, зокрема Міндовкілля, Держводагентства, Держлісагентства, Держгеонадр, Держекоінспекції, Державного агентства України з управління зоною відчуження, ДСНС, Державного космічного агентства, Національної комісії з радіаційного захисту населення, Держатомрегулювання.

Комітет розглянув проект Закону про Державний бюджет України на 2024 рік (реєстр. №10000 від 15.09.2023), внесений Кабінетом Міністром. За результатами розгляду Комітет вирішив підтримати пропозиції центральних органів виконавчої влади та пропозиції народних депутатів - членів Комітету, висловлених під час обговорення законопроекту.

Також Комітет підтримав пропозиції народних депутатів - членів Комітету, Прощука Е.П., Магери С.В., про проведення виїзних засідань Комітету з питань екологічної політики та природокористування у жовтні 2023 року із внесенням відповідних змін до Плану роботи Комітету.

Комітет затвердив дату проведення виїзного засідання Комітету 4 жовтня 2023 року до Житомирської області на тему «Про стан річок України та шляхи його покращення», а також доручив Голові Комітету визначити дату спільного виїзного засідання у жовтні 2023 року Комітету з питань екологічної політики та природокористування та Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів до Житомирської області на тему «Про стан та перспективи розвитку зони відчуження, перегляд правового режиму зон радіоактивного забруднення, стимулювання сталого розвитку постраждалих територій та соціальний захист населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Крім того, Голова Комітету Олег Бондаренко закликав активізувати роботу робочої групи з питань розроблення законодавчих ініціатив стосовно проведення оцінки впливу на довкілля у лісогосподарській галузі, зокрема, здійснити аналіз законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді України і напрацювати пропозиції щодо вдосконалення механізму здійснення оцінки впливу на довкілля при веденні лісового господарства.