Співчуття з приводу передчасної смерті народного депутата України Андрія Іванчука

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
25 вересня 2023, 11:56

 

На п’ятдесят першому році життя 25 вересня передчасно перестало битися серце народного депутата України VII, VIII та IX скликань, члена депутатської групи «Довіра» Андрія Володимировича Іванчука.

Народився Андрій Володимирович 16 червня 1973 року в Івано-Франківську. У 2012 році був обраний до Парламенту за списком партії «Батьківщина». На позачергових виборах 2014 року балотувався до Верховної Ради України від партії «Народний фронт».

До Парламенту IX скликання обирався як самовисуванець у 88 виборчому окрузі (м.Івано-Франківськ). Протягом усього скликання входив до складу депутатської групи «Довіра», очолював підкомітет з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Керівництво Верховної Ради України, народні депутати України, керівництво та працівники Апарату Верховної Ради України висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Андрія Іванчука.

Вічна пам’ять і шана.