Давид Арахамія: Парламент майже повністю виконав ті вимоги, які висунув Євросоюз для початку перемовин про вступ України до ЄС

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 вересня 2023, 14:38

Станом на сьогодні Верховна Рада ухвалила 99,9% того, що вимагає від України Європейський Союз для початку перемовин про вступ нашої держави до ЄС. Наразі залишається тільки проголосувати у другому читанні законопроєкт щодо політично значущих осіб.

Про це розповів народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Сьогодні ми завершили розгляд закону про національні меншини, ухваливши його в другому читанні. Також у першому читанні ми підтримали законопроєкт щодо політично значущих осіб (ПЕП). Це специфічний документ, і стосовно нього є багато дискусій, але я впевнений, що ми опрацюємо його й за кілька тижнів ухвалимо в другому читанні. І на цьому все - парламент свою домашню роботу виконав», - наголосив політик.

Він додав, що тепер Верховна Рада передає естафету Кабінету Міністрів, і допомагатиме уряду в усьому, де потрібна буде підтримка з боку парламенту.