Верховна Рада України прийняла євроінтеграційний Закон щодо деяких питань реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 вересня 2023, 14:23

Верховною Радою України 21 вересня прийнято євроінтеграційний проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про національні меншини (спільноти) України” щодо деяких питань реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України (реєстр. №9610).

«Парламент підтримав у другому читанні та в цілому як закон підготовлений Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин законопроект, спрямований на виконання рекомендацій Венеційської Комісії.

Положення прийнятого законодавчого акта враховують значну частину зауважень Європейської Комісії «За демократію через право» та сприяють належній реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот).

Вдосконалення законодавства у сфері національних меншин (спільнот) є важливим кроком на шляху до повноправного членства України в Європейському Союзі» - зазначив Голова Комітету Андрій Задорожний.