Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект про приєднання України до Розширеної часткової угоди про Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
20 вересня 2023, 11:57

 

19 вересня 2023 року під час засідання Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва відбулося обговорення важливого законопроекту, спрямованого на протидію збройній агресії рф проти нашої держави, та були прийняті рішення щодо подальшого розвитку міжпарламентського діалогу з іноземними державами.

Комітет рекомендує Верховній Раді України схвалити проект Закону про приєднання України до Розширеної часткової угоди про Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України (реєстр. №0225).

Законопроект спрямований на захист прав та інтересів України та її громадян, зокрема надає можливість подавати відомості щодо збитків, завданих в результаті російської збройної агресії, та сприяє утворенню спеціальних компенсаційних механізмів.

Також, під час засідання Комітету були розглянуті питання щодо сприяння створенню у Верховній Раді України депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з Ісландією, Лівією та Оманом.