Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує прийняти пропозиції Президента України до Закону про е-декларування та прийняти Закон в цілому

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
18 вересня 2023, 16:21

 

Сьогодні, 18 вересня 2023 року, відбулося засідання Комітету з питань антикорупційної політики під головуванням Голови Комітету Анастасії Радіної. На засіданні було розглянуто пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану" (реєстр. №9534), прийнятого Верховною Радою України 5 вересня 2023 року.

Як зазначає Президент України, запропонований вищезазначеним Законом України підхід не забезпечує відкритого доступу до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не узгоджується із засадами державної політики та міжнародними зобов’язаннями України у сфері запобігання та протидії корупції. У цьому зв’язку він запропонував усунути зазначені неузгодженості.

Народні депутати України - члени Комітету з питань антикорупційної політики проаналізували та обговорили пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану" і ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти пропозиції Президента України та Закон в цілому.