Ярослав Юрчишин: Україна довела свою готовність стати повноправним членом Євроатлантичної спільноти

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
30 червня 2023, 17:17

«У середу, 28 червня, Україна відзначила одне з найважливіших свят - День Конституції, святкування якого було встановлено на честь дня підписання Основного закону 28 червня 1996 року. Саме в Конституції закріпленні основні цінності українського народу, за які сьогодні українці віддають своє життя, не даючи жодних шансів «хворій росії» їх зруйнувати.

З Днем Конституції Україну привітали наші союзники водночас із засудженням злочинів росії, яка напередодні вкотре здійснила варварські злочини.

27 червня ворог завдав два ракетних удари по центру Краматорська та приватному сектору Біленького поблизу міста, внаслідок чого загинули 12 людей, у тому числі троє дітей, а ще 60 осіб зазнали поранень різного ступня тяжкості.

«Ще однією демонстрацією терору, який росія веде проти українських цивільних» назвав удари по Краматорську Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики Жозеп Боррель, звернувши увагу, що удару зазнав торговельний центр, «який був відомим місцем, де збирались представники міжнародної преси».

росія і далі порушує міжнародне право, цинічно скоюючи нові і нові воєнні злочини на українській землі.

Жорстокі вбивства, катування, гвалтування, терор, геноцид, екоцид - це ті страшні злочини, які росія вже залишила за собою на українській землі. І як показує час, російський режим не зупиняється ні перед чим у досягненні своїх цілей.

Сьогодні світова спільнота в напрузі спостерігає ситуацію, яку росія створила навколо Запорізької атомної електростанції. Вдаючись до ядерного шантажу ворог намагається змусити грати за його правилами.

Розуміючи, що в агонії росія здатна на все, ми маємо прикласти всіх зусиль, щоб зупинити ворожі наміри рашистів, які в будь-яку хвилину можуть спричинити незворотні наслідки.

Не можна зволікати! Для перемоги Україні потрібна зброя та надійна світова підтримка. Я дякую нашим партнерам за всебічну допомогу та віру в український народ.

Від наших вірних дій та рішень сьогодні буде залежить майбутнє цивілізованого світу.

Ціною життя боронячи європейські цінності та маючи великі успіхи на фронті, Україна вже довела, що здатна захистити себе та своїх союзників, показавши свою готовність стати повноправним членом Євроатлантичної спільноти.

Тільки разом, об’єднавшись ми зможемо протистояти російській агресії та перемогти у цій невиправданій війні!», - Перший заступник Голови Комітету з питань антикорупційної політики Я.Юрчишин.