Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропонує ознайомитись з науково-практичним коментарем до Закону України «Про адміністративну процедуру»

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
29 червня 2023, 13:21

 

15 грудня 2023 року набуде чинності Закон України № 2073-IX «Про адміністративну процедуру», і нині триває активна підготовка Урядом України пропозицій до низки законів України щодо його впровадження, – повідомила Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Внесення змін до чинного законодавства для імплементації положень даного Закону суттєво позначиться на відносинах органів влади з громадянами та бізнесом. «Це є особливо актуальним сьогодні, коли Європейська Рада надала Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу», – підкреслила Голова Комітету.

За її словами, зараз триває масштабне навчання положенням Закону України «Про адміністративну процедуру» державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та суддів адміністративних судів.

Коментар  підготовлено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR)  та рекомендовано до друку вченою радою Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України.

Олена Шуляк наголошує, що вивчення науково-практичного коментаря до Закону України «Про адміністративну процедуру» сприятиме забезпеченню всебічної підготовки до впровадженню Закону. Документ покликаний допомогти публічним службовцям та іншим фахівцям у практичному застосуванні Закону.

 Науково-практичний коментар до Закону України «Про адміністративну процедуру»