Комітет з питань економічного розвитку вітає працівників місцевої промисловості

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
04 червня 2023, 10:05

Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначається професійне свято - День працівників місцевої промисловості.

Про події на фронті війни ми щодня читаємо у новинах, але є ще один фронт цієї війни - забезпечення населення найнеобхіднішим.

Повномасштабна війна внесла свої корективи, але працівники місцевої промисловості докладають значних зусиль для забезпечення потреб населення товарами першочергової необхідності. Діяльність місцевих підприємств у цей складний для всіх час забезпечує робочими місцями як жителів місцевих громад, так і внутрішньо переміщених осіб та по можливості вирішує найактуальніші соціально-економічні та господарські потреби населення і місцевого господарства.

Висловлюємо слова вдячності усім працівникам місцевої промисловості у якій сфері б ви не працювали, за те, що всупереч всім труднощам, у цей непростий час у вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал.

Бажаємо вам подолати всі перешкоди та проблеми на шляху до стабільних та приємних умов праці. Бажаємо здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення, успіхів і надбань у професійній діяльності!

Своєю працею ви наближаєте нашу Перемогу. Зі святом!