Віцеспікерка Олена Кондратюк: Моральний і людський обов’язок світу cпинити злочини росії проти українських дітей

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 червня 2023, 17:00

У День захисту дітей росія знову вбиває, відбираючи безцінні життя українських діток, наголосила Заступниця Верховної Ради України Олена Кондратюк. Вона зазначила, що з початку масштабної агресії рф загинуло 484 дитини, поранено майже тисячу.

 «Цей день десятки тисяч викрадених росією дітей зустрічають на чужині: беззахисні, розділені з рідними, самотні. З них понад 4 500 сироти, діти позбавлені батьківського піклування», — зауважила Олена Кондратюк.

 За її словами, День захисту дітей — нагадування для всього цивілізованого і демократичного світу, де цінність життя і прав людини – найвища – «про моральний і людський обов’язок зупинити вбивства та викрадення росією українських дітей. Навіть, якщо це не стосується дітей цих країн, такому злу просто не місце в сучасному світі».

«Для мене особисто, як матері та Віцеспікерки Українського Парламенту і просто людини з цінностями,  питання звільнення та повернення додому всіх незаконно депортованих росією український дітей і далі буде пріоритетним. Робитиму все від себе можливе на рівні парламентської діяльності та дипломатії, щоб це сталося якнайшвидше. Бо це боротьба за наше майбутнє та виживання», — підкреслила Олена Кондратюк.