Олександр Корнієнко: Парламент підтримуватиме всі кроки, які можна зробити зараз заради наших земель на майбутнє

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 червня 2023, 14:30

«У нас великий масштаб викликів щодо деокупації та реінтеграції. Але ми не можемо відповідати на них шляхом встановлених практик — їх немає», — акцентував Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко у вітальному слові під час форуму «Перші кроки після деокупації». 

Він зауважив, що учасники заходу зібралися, аби обговорити краще планування процесу деокупації на місцевому рівні та проект стратегії реінтеграції й відновлення територій. 

Перший віцеспікер наголосив на важливості розробки законодавства з індивідуальним підходом до кожної території, адже суттєву роль у цих питаннях відіграє термін окупації. 

«Верховна Рада України буде й надалі підтримувати всі кроки, які можна зробити саме зараз заради наших земель на майбутнє», — зазначив Олександр Корнієнко. 

Окрім того, він зауважив, що дуже важливо вже сьогодні давати сигнал людям під окупацією про дії та плани України щодо впорядкування життя після звільнення територій і відновлення української влади. 

«Попереду багато роботи, яку будемо виконувати заради перемоги і повернення всіх територій до кордонів 1991 року, де майорітиме синьо-жовтий», — наголосив насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України.

Довідково. Захід відбувся у співпраці з Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Фонду «Партнерство за сильну Україну». 

Головна мета — створити платформу для обміну досвідом, щоби підтримати краще планування процесу деокупації на місцевому рівні.