Нехай серця наших дітей будуть наповнені любов'ю, надією і миром - Олексій Мовчан

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 червня 2023, 14:27

"1 червня - День захисту дітей!

Раніше у цей день наші серця раділи, але зараз вони розбиті і болять. Сьогодні ми мали святкувати, чути дитячий сміх, бачити їхню радість і безтурботність. Але ми стали свідками чергової неймовірної трагедії, коли ще одна дитина була вбита в результаті ракетної атаки у Києві. До цього неможливо звикнути.

Наші діти постійно стикаються з численними злочинами і жорстокістю росії. Депортації, геноцид і безліч інших жахливих подій показують обличчя терориста.

Та ми робимо і зробимо все, щоб захистити кожну дитину. Наша сила в об'єднанні, і сьогодні, більше ніж коли-небудь, нам потрібно діяти разом. Міжнародна спільнота повинна реагувати на ці злочини і вимагати справедливості. Ми маємо зробити все, щоб забезпечити безпеку дітей, покарати винних і повернути всіх маленьких громадян України до їхньої рідної землі.

Дорогі наші діти! Ви вражаєте нас своєю неймовірною хоробрістю та мужністю у ці важкі часи. Ваша допомога ЗСУ, підтримка та сила наближають дату перемоги. Ви стали занадто рано дорослими і зрозуміли, що таке війна. Ви зіткнулися з тим, чого не мало бути у вашому житті. Але ми пройдемо ці випробування і разом з вами відбудуємо нашу країну.

Посміхніться, любі. Ваша посмішка надихає нас і наших воїнів на перемогу. Нехай ваші серця будуть наповнені любов'ю, надією і миром.

Бережи вас Бог!", - Заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Олексій Мовчан.