Голова Комітету з питань прав людини Андрій Задорожний взяв участь у заході щодо впровадження пілотного проекту з імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
01 червня 2023, 14:22

 

Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин Андрій Задорожний взяв участь у заході щодо впровадження пілотного проекту з імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність.

В Офісі Генерального прокурора відбулось підписання документу щодо впровадження пілотного проекту імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність.

У ході свого виступу на заході голова Комітету Андрій Задорожний закцентував увагу присутніх на важливості запровадження європейських стандартів захисту прав і основоположних свобод людини в національне законодавство, у тому числі стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

«На всіх стадіях кримінальних проваджень, учасником яких є дитина, першочергова увага повинна приділятися забезпеченню її прав та інтересів. І це дуже символічно, що саме сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, ми не просто обговорюємо потенційну можливість імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, а вже створюємо правові механізми практичної їх реалізації в Україні.

Впевнений, що пілотний проект принесе позитивні результати, які стануть поштовхом для майбутніх законодавчих змін у відповідному напрямку» - зазначив Андрій Задорожний.