Голова Верховної Ради України зустрівся з Її Величністю Королевою Данії Маргрете ІІ

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
19 травня 2023, 21:25У межах офіційного візиту до Королівства Данія Голова Верховної Ради України зустрівся з Її Величністю Королевою Данії Маргрете ІІ. 

Насамперед Спікер Парламенту України подякував Данії за постійну й надійну підтримку України.

«Королева Данії Маргрете II неодноразово заявляла про підтримку України та Українського народу», — зауважив він, додавши, що під час зустрічі почув побажання якнайшвидшого закінчення цієї війни й щирі вітання мужнім українцям та українкам.

«Багато говорили про історію, яка пов’язує наші країни. Але ще більше — про майбутнє, зокрема, про відбудову України», — зазначив Руслан Стефанчук. 

Окрім того, Голова Верховної Ради України акцентував, що Данія — один із лідерів за обсягами фінансової допомоги Україні: «Вкрай важливо, що нещодавно створений Фонд на підтримку України передбачає як кошти на відновлення України, так і залучення данських компаній до відбудови українських міст». 

Насамкінець він повідомив, що Данія однією з перших підтримала ініціативу так званого патронату над відновленням зруйнованих міст. На сьогодні, таке партнерство вже налагоджено з Миколаєвом.