Комітет з питань освіти, науки та інновацій провів закриті слухання на тему: "Відновлення освіти на деокупованих територіях"

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
26 травня 2023, 16:05

25 травня 2023 року Комітетом з питань освіти, науки та інновацій проведено закриті слухання на тему: «Відновлення освіти на деокупованих територіях».

У заході взяли участь народні депутати, представники відповідних центральних органів державної виконавчої влади, обласних державних (військових) адміністрацій, установ та організацій.

Відбулося фахове і відверте обговорення питань, які виникнуть у зв’язку з відновленням освітнього процесу на деокупованих територіях, запропоновано комплекс заходів, необхідних як для забезпечення доступу до освіти, створенню безпечного освітнього середовища, так і для продовження освітнього процесу за освітніми стандартами України на деокупованих територіях тощо.

За результатами проведення заходу Комітетом освіти, науки та інновацій будуть напрацьовані Рекомендації слухань у Комітеті, з подальшим затвердження їх на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.