Ігор Марчук взяв участь в засіданні Парламентського Комітету у сфері енергетики Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
25 травня 2023, 10:59


"Як Голова парламентської делегації Верховної Ради України взяв участь в засіданні Парламентського Комітету у сфері енергетики Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи, яке відбулось в Кишиневі (Молдова), - повідомляє Голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук.

У своїй промові подякував представникам делегацій країн-учасниць ЦЄІ за всебічну підтримку України в нашій боротьбі за свободу проти російських варварів. Приємно, що саме цим словом наші молдавські та міжнародні партнери з 14 країн Європи характеризували московського окупанта та його дії.

Поінформував членів делегацій про стан в енергетичній галузі України після варварських бомбардувань агресора. Розказав про засоби та способи надання фінансової й технічної допомоги, закликав колег Центральноєвропейської ініціативи до більш активних дій щодо консолідації зусиль по відновленню зруйнованої енергетичної інфраструктури й залучення інвестицій в сектор енергетики."

За словами Ігоря Марчука, відбулась низка зустрічей під час яких були обговорені шляхи подальшої підтримки України й можливості країн-учасниць Парламентського виміру ЦЄІ у наданні технічної та фінансової допомоги.