Олександр Корнієнко: Євроінтеграція — це завдання всієї влади

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
08 травня 2023, 16:19

Про це Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко наголосив під час Презентації звіту за результатами проведення опитувань з метою оцінки спроможності виконання завдань щодо імплементації права Євросоюзу у законодавство України. 

Учасники заходу обговорили ряд питань, зокрема, процес євроінтеграції, навчання державних службовців і підвищення спроможності України.

«Для кожної країни свій шлях, але принцип доброго врядування, на які ми маємо спиратися, мають бути однаковими для всіх країн-членів Європейського Союзу», — зауважив Олександр Корнієнко, акцентувавши, що Верховна Рада України активно працює у цьому напрямі.

Водночас Перший віцеспікер, як член координаційної ради з питань державного управління, привітав реформу Вищої школи публічного урядування: «Ми маємо багато пропозицій й очікувань від партнерів щодо нашої активної участі в інтеграції програм з європейськими коледжами та обміну досвідом».

Він додав, що необхідно вести діалог щодо вдосконалення системи мотивацій службовців і відкриття можливостей для кар’єрного росту.


 «Євроінтеграція — це вибір українців. І ми працюємо задля досягнення мети», — наголосив насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

Довідково. Національне агентство України з питань державної служби ініціювало проведення 8-12 травня 2023 року Тижня Європи.

Захід організовано спільно з Вищою школою публічного управління та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Західноукраїнського національного університету, Національної комісії зі стандартів державної мови, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Чернігівська політехніка» та Національного лісотехнічного університету України.