Перший віцеспікер Олександр Корнієнко зустрівся з Комісаром ЄС із питань бюджету та адміністрування Йоханнесом Ханом

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
27 березня 2023, 13:26

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко провів робочу зустріч із Комісаром Європейського Союзу з питань бюджету та адміністрування Йоханнесом Ханом на чолі делегації ЄС у складі Гендиректора Європейського управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF) Вілле Ітяля.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, що стосуються фінансового контролю у використанні коштів від партнерів, та імплементацію до законодавства України ефективних й прозорих механізмів фінансового контролю, що діють в Європі.

«Ми сповнені рішучості докласти всіх зусиль для досягнення максимальних результатів у виконанні семи рекомендацій до весняної оцінки Європейської Комісії», — наголосив Перший віцеспікер, додавши, що Україна працює у зазначеному векторі.

Водночас Олександр Корнієнко зауважив, що Україна надзвичайно цінує вирішальну роль Євросоюзу у мобілізації фінансових ресурсів для підтримки України, зокрема, через макрофінансову допомогу.

«Імпорт європейського антикору на шляху до Перемоги є не менш важливим, ніж фінансова допомога наших партнерів», — акцентував, зі свого боку, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

У зустрічі також взяла участь Голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк.