Маємо спільно протидіяти російській пропаганді та доносити світові правду про воєнні злочини рф, — Віцеспікерка Олена Кондратюк зустрілася з Віце-маршалком Сенату Польщі Міхалом Камінським

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
26 березня 2023, 12:54

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася у Варшаві з Віце-маршалком Сенату Польщі Міхалом Камінським.

На зустрічі обговорювалися, зокрема, питання інформаційної безпеки та протидії російській пропаганді й дезінформації.

«Переконана, російська пропаганда й дезінформація — це така ж зброя, як і ракети та бомби, якими вони цинічно обстрілюють мирні українські міста. Ми говорили про спільну протидію цим загрозам та викликам.

Одне з важливих завдань — не втомлюватися розповідати і доносити Європі та світові правду про події в Україні і воєнні злочини, які здійснює рф. У цьому могло б допомогти спільне українсько-польське виробництво фільмів», — зазначила Олена Кондратюк.

За словами Віцеспікерки, необхідно також максимально обмежувати інформаційний вплив росії, включно із припиненням діяльності на території країн ЄС тих установ та організацій, які можуть бути використані та задіяні у поширенні російської дезінформації та пропаганди.

«Про це, зокрема, йшлося у нещодавній резолюції Парламенту Литви зі зверненням до країн ЄС і НАТО про необхідність повної міжнародної ізоляції росії», — нагадала Олена Кондратюк.