Функціонал шерингу авто розширюється: незабаром у Дії можна буде скасувати належного користувача. Долучайтеся до бета-тесту, - Комітет з питань цифрової трансформації

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
24 березня 2023, 13:51

 

Комітет з питань цифрової трансформації інформує, що незабаром у застосунку Дія можна буде скасувати належного користувача авто. Над розширенням функціоналу шерингу авто в Дії вже працює команда Мінцифри. Долучитись до бета-тесту послуги можна за посиланням.

Шеринг авто - послуга, яку команда Мінцифри презентувала під час Diia Summit в лютому. З початку повномасштабного вторгнення сервіс був недоступний через відключення реєстрів. Влітку відновили послугу, адже вона одразу сподобалась користувачам швидкістю та зручністю. Понад 103 тисячі разів українці пошерили техпаспорт у застосунку Дія.

Це особливо актуальний сервіс під час війни. Наприклад, коли люди виїжджали із зони бойових дій, брали авто знайомих і могли скористатися шерингом у кілька кліків.

Незабаром у Дії можна буде не лише поділитися техпаспортом з іншою людиною, а й скасувати шеринг. До того ж зробити це зможе власник авто або ініціювати скасування сам належний користувач. Раніше для цього необхідно було йти до Сервісного центру МВС і подавати заяву про скасування належного користувача або чекати поки вийде термін дії шерингу авто, на який він був призначений.

Невдовзі буде запущено бета-тест послуги в Дії. Долучитися до тестування можуть українці, які:

- мають Дія.Підпис;

- є власниками автомобіля і користуються послугою шерингу авто;

- АБО є належним користувачем, який ініціює послугу.

Зверніть увагу, що взяти участь в бета-тесті мають дві людини - власник авто та водій, якого призначили належним користувачем. Реєструйтеся за посиланням.

Послугу реалізує Мінцифра спільно з МВС, Головним сервісним центром МВС та за підтримки ДП «Інфотех».