Голова Верховної Ради України нагородив мешканців міста Ірпінь Київської області відзнаками Парламенту

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 березня 2023, 19:39

 

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук  взяв участь у церемонії нагородження грамотами та подяками Українського Парламенту «за вагомий особистий внесок в надання всебічної допомоги мешканцям міста Ірпінь в умовах воєнного стану, активну волонтерську і громадську діяльність» представників Ірпінської громади, які рік тому, під час наступу російських військ, стали на захист свого міста та містян.

Участь у нагородженні взяли представники місцевої влади, військовослужбовці, релігійні діячі, волонтери, делегати від різних трудових колективів.

Від імені Верховної Ради України Руслан Стефанчук подякував усім присутнім за особисту мужність, проявлену під час оборони міста та захисту звичайних ірпінців від російської навали. Він наголосив, що саме завдяки таким людям, наша країна вистояла вже рік у війні  і вистоїть до Перемоги.

«росіяни ніколи не усвідомлять, що вони почали війну проти нації, яка думає про вільне майбутнє своєї країни та своїх дітей. Вони воюють проти покоління і проти народу, який не хоче повертатися у радянський союз 2.0. Я хочу подякувати усім вам та тим, хто спинив наступ на Київ ціною надзусиль, ціною днів, проведених у підвалах, ціною втрачених друзів та зруйнованих будівель», — підкреслив Голова Українського Парламенту у вітальній промові.

Він також подякував кожному із присутніх за те, що залишилися у ті страшні дні наступу на столицю на робочих місяцях і продовжували виконувати свій трудовий та громадянський  обов’язок.

«Ви евакуйовували місцевих жителів, обороняли своє місто, роздавали гуманітарну допомогу, організовували укриття для мирних громадян та надавали медичну допомогу пораненим. Дякую вам за те, що залишилися на своєму місці й виконували той обов’язок, який робить кожного з нас громадянином України», — наголосив Голова Парламенту.

Грамотою Верховної Ради України  «За заслуги перед українським народом» Руслан Стефанчук нагородив також трудові колективи медичних закладів Ірпеня, які в надважких умовах війни залишилися відданими своїй справі та продовжували надавати допомогу мешканцям міста та Приірпіння.