Маємо підтримувати тренд цифровізації, зосереджуючись на освіті та інноваціях, - Кіра Рудик

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 березня 2023, 09:12

 

Цифровізація стала одним з найбільших і найвідоміших досягнень України за останні три роки. Цей напрямок далі потрібно максимально посилювати і підтримувати, зокрема, в частині освіти та інновацій. Про це в кулуарах парламенту заявила перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Питання цифровізації та переведення взаємодії людей та держави в цифрову площину - одне з найбільших і найвідоміших досягнень за останні три роки. Коли я спілкуюсь з урядовцями і парламентарями різних країн, то крім нашої боротьби на фронті, вони звертають увагу на те, яким чином Україна зробила величезний ривок (більший, ніж інші країни) в питаннях цифровізації», - наголошує народна депутатка.

За словами Кіри Рудик, тренд цифровізації слід підтримувати і далі, зосереджуючись на освіті та інноваціях. 

«Коли ми бачимо такий успіх, є дуже логічним дати тепер вже колишньому віцепрем?єру більше повноважень. Ці повноваження стосуються напрямку освіти і інновацій. Це зараз потребує якомога більше уваги та підтримки», - підкреслює народна депутатка.