Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду провів робочу зустріч з аграрним аташе посольства Німеччини в Україні Франком Мюллером

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
17 березня 2023, 17:13

 

16 березня 2023 року відбулась робоча зустріч Голови Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександра Гайду і члена Комітету Богдана Торохтія з аграрним аташе посольства Німеччини в Україні Франком Мюллером та представниками проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог».

Під час зустрічі були обговорені найбільш актуальні питання підтримки Німеччиною роботи агросектору України і підвищення світової продовольчої безпеки під час війни.

У ході зустрічі особлива увага була приділена тим законодавчим ініціативам, що знаходяться на розгляді у Комітеті. Зокрема, обговорювалось питання законодавчого забезпечення державного регулювання в сфері обігу та поводження з генетично модифікованими організмами.

Учасники обмінялись думками щодо перспективних напрямків міждержавної співпраці на найближчий час.

Користуючись нагодою, Голова Комітету О.Гайду подякував Німеччині за надану вітчизняним аграріям фінансову та технічну допомогу. Пан Мюллер в свою чергу зазначив словами Канцлера Німеччини Олафа Шольца, що Німеччина продовжить підтримувати Україну, скільки буде потрібно: економічно, фінансово, гуманітарно.