Комітет з прав людини рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо умов прийняття до громадянства України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
25 січня 2023, 14:21

 

25 січня 2023 року в форматі відеоконференції відбулось засідання Комітету.

В ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів. Так, народні депутати України рекомендували Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України, реєстр. №7606 від 28.07.2022, поданий Кабінетом Міністрів України, за результатами розгляду прийняти в другому читанні та в цілому.

У висновку, наданому головному комітету, рекомендовано проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо звільнення деяких категорій осіб від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час купівлі нерухомого майна, реєстр. №7706 від 29.08.2022, поданий народним депутатом України Н.Приходько та іншими народними депутатами, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

Також під час засідання, народні депутати заслухали представлення спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України за період 24 лютого - 31 жовтня 2022 року" та затвердили Звіт про підсумки роботи Комітету за період восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.