«10-й пакет санкцій повинен максимально збільшити тиск на РФ і обмежити її фінансові можливості для ведення війни» — Іванна Климпуш-Цинцадзе

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
24 січня 2023, 19:13

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе разом членом Комітету з питань інтеграції України до ЄС Петром Порошенком провели зустрічі з керівником Комітету у закордонних справах Європарламенту Девідом МакАлістером та його заступником, співголовою Парламентського комітету Асоціації Вітольдом Ващиковським. 


Подякували за чітку позицію ЄП і низку резолюцій на підтримку України, зокрема останню, що визнає необхідність створення трибуналу для воєнних злочинців. Звісно, говорили про зброю і санкції. Наголосили, що необхідно якомога швидше і у великих обсягах надати зброю Україні. Щодо санкцій — 10-й пакет повинен максимально збільшити тиск на РФ і обмежити її фінансові можливості для ведення війни.


Дуже важливим є збереження єдності всередині України та вільного світу, а також продовження реформаторського порядку денного в контексті виконання семи умов кандидатства на вступ до ЄС. «У відповідності до того, за що бореться українське військо, захищаючи наш вибір і можливості нашого вибору для майбутнього», — наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе. 


Говорили також про створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України. Очевидно, що лише членство України в ЄС і НАТО стане запорукою безпеки і стабільності в Україні. Удома ж треба зробити все, аби наблизитися до цих організацій. Це простір демократії і верховенства права, і саме за це воюють українські захисники та захисниці.