Перший віцеспікер вручив Генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу Почесну грамоту Верховної Ради України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 січня 2023, 17:30


 

 Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко у межах робочого візиту до Брюсселя, Бельгія, зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Олександр Корнієнко вручив Генеральному секретарю НАТО Почесну Грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України й активну діяльність із надання дієвої допомоги Україні в умовах російської збройної агресії.

«Мав честь подякувати від України Генеральному секретарю НАТО. Ми вдячні за підтримку, яку відчуває весь Український народ», — наголосив Перший віцеспікер.

Зі свого боку, Єнс Столтенберг зауважив, що НАТО підтримує Україну відтоді, як вона відновила незалежність: «Альянс активізувався більше, ніж будь-коли, відколи рф розпочала повномасштабну агресивну війну майже рік тому». Окрім того, він привітав заяви членів Альянсу про досконаліше важке озброєння, оголошені під час зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» 20 січня 2023 року.

«Для мене велика честь прийняти цю нагороду на знак визнання довгострокової підтримки України з боку НАТО, але справжнє визнання має дістатися вам», — акцентував насамкінець Генеральний секретар НАТО.