Руслан Стефанчук нагородив відзнаками Парламенту представників американської компанії — винахідників та виробників коагулянтів для зупинки крові

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
03 грудня 2022, 14:00

 

Голова Парламенту України Руслан Стефанчук взяв участь у церемонії нагородження Подякою Голови Верховної Ради України представників американської компанії, винахідників та виробників коагулянтів для зупинки крові, які надали гуманітарну допомогу — тонну кровоспинних препаратів, що зводять до мінімуму кровотечі як при незначних, так і сильних ранах, а також медичні аптечки для надання домедичної допомоги. 

Нагородження відбулося у Комітеті Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, за участі Голови Комітету Михайла Радуцького, Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, лікарів та військових.

Під час вітального слова Руслан Стефанчук подякував від усього Парламенту американським партнерам за такий вагомий внесок у збереження життів та здоров’я українських громадян, особливо наших захисників та захисниць, які боронять Україну на полі бою, та наближення нашої перемоги.

«Сьогодні Україна отримує дуже важливі препарати для того, щоб зберегти найцінніше, що є у наших військових —  їхні життя, їхнє здоров’я, їхню кров, якою вони скроплюють нашу перемогу», — закцентував Голова Українського Парламенту.

Він підкреслив символічність того, що передача великого гуманітарного пакету відбувається у важливий для українців день — 300-річчя від дня народження великого філософа України Григорія Сковороди.

«Його мудрість, його слова, його цінність завжди були спрямовані на возвеличення людини, збереження її іства, її життя і поширення любові. І це є філософією українців. Ми ніколи не були країною загарбників, але ми завжди відстоюємо свою незалежність, територіальну  цілісність та суверенітет», — підкреслив Руслан Стефанчук, додавши, що у цій страшній неспровокованій війні з росією, Україна якраз демонструє всьому світові свою доблесть, звитягу і благородство у її веденні. Тому закономірно, що на бік України став увесь цивілізований світ.

«Всі спільні цінності та принципи українці сьогодні скріплюють своєю кров’ю, а ці маленькі пакетики дають можливість мінімізувати кількість пролитої крові. Ваша підтримка важлива, ваш вклад – неоціненний. Він стане великою  краплею в загальну перемогу України», — подякував ще раз американським друзям Голова Верховної Ради України.